Aleksandra Borkowska kl. V – wychowawca Marta Grycner

Aleksandra Borkowska kl. V - opiekun Elżbieta Troczyńska

• bardzo dobry wynik w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu – Maks Matematyczny

Bartosz Piwowarczyk kl. III - opiekun Beata Siedlecka

• II miejsce w etapie wojewódzkim XXX edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Mój Las"

Anna Tracz kl. IV – opiekun Ewa Sawicka

• wyróżnienie wojewódzkim w konkursie plastycznym „Ja i mój niepełnosprawny kolega, ja i moja niepełnosprawna koleżanka”

Drużyna dziewcząt w składzie: Jagoda Piotrowska, Dominka Płachecka, Maja Stawicka, Daria Biernacka, Patrycja Jakóbowska, Aleksandra Borkowska, Iga Ptaszek, Daria Sowińska, Oliwia Drobina, Emilia Machocka, Małgorzata Zielińska – opiekun Wiesław Buczyński

• IV miejsce w Wojewódzkim Turnieju Piłki Ręcznej w Świdwinie

Wiktoria Sobańska kl. II - opiekun Beata Andrysiak

• I miejsce w eliminacjach powiatowych XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2016/2017 pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”

Leon Prokopowicz kl. III - opiekun Beata Siedlecka

• II miejsce w eliminacjach powiatowych XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2016/2017 pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”

Zuzanna Kufta kl. III – opiekun Beata Siedlecka

• wyróżnienie w eliminacjach powiatowych XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2016/2017 pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”

Paweł Wochna kl. III – opiekun Beata Siedlecka

Aleksandra Borkowska kl. V – opiekun Renata Lisowska

• rejonowy Konkurs Języka Polskiego – zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego

Drużyna chłopców w składzie: Kacper Brzeziński, Kewin Dudek, Maciej Misarko, Hubert Śmigielski, Kacper Wojciechowski, Maciej Rutkowski, Filip Labocha, Wojciech Misarko, Szymon Ograbek, Marcin Skowroński, Karol Dawid – opiekun Wiesław Buczyński

• III miejsce w mistrzostwach powiatu w Unihokeju