logo sp4 4

Udostępnij

konkurs wielkanocny
Z okazji  zbliżających się Świąt Wielkanocnych, w naszej szkole został przygotowany konkurs na ,,Najpiękniejszą ozdobę wielkanocną’’ dla klas I-III. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonać dowolną ozdobę wielkanocną. Ozdoba mogła być wykonana w dowolnej technice i z dowolnych materiałów. Wszystkie prace były bardzo piękne, pomysłowe i różnorodne. Były kolorowe pisanki zajączki, baranki i stroiki.

Jury zdecydowało o przyznaniu następujących miejsc:

  • I miejsce – Hanna Wrona kl.III
  • II miejsce – Magdalena Śluz kl.II
  • III miejsce – Jan Zagórski kl.III


Wyróżnienia:

  • Tymon Wrona kl.I
  • Dawid Basa kl.III
  • Lena Jalowska kl.II


Konkurs zorganizowała pani Izabela Tas. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałych pomysłów. Brawo!