sprawdzianpr

Dnia 3 stycznia 2013r. w Szkole Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II uczniowie klas szóstych pisali próbne testy szóstoklasisty.
Przed godziną 9.00 zaczęliśmy się ustawiać przed salą gimnastyczną. Do środka w kolejności alfabetycznej wpuszczała nas pani Małgorzata Początek. Przy stoliku, na którym były rozłożone numerki i kody każdego z nas, z wielkim zdenerwowaniem podchodziliśmy do pani Anety Kaczmarek i pani Renaty Lisowskiej, by wylosować swoje miejsca. Kiedy już wszyscy usiedli na wylosowane miejsca był czas, aby zakodować testy. Kiedy już wszyscy to zrobili pani Magdalena Zarębska Kulesza i pani pedagog powiedziały kilka słów. O godzinie 9.10 zaczęliśmy pisać, mieliśmy godzinę na napisanie testu, a dyslektycy półtora. Wszyscy podczas pisania strasznie się stresowali. Kiedy skończyliśmy pisać w kolejności alfabetycznej oddawaliśmy testy. Na zakończenie głos zabrała pani dyrektor.
Cieszę się, że to były testy próbne, ponieważ teraz będzie mi łatwiej napisać testy oficjale i będę się mniej stresować.

Kaja Gawlikowska