indeks

RUSZA SZLACHETNA PACZKA W NASZEJ SZKOLE!!!    DOŁĄCZ DO NAS!!!

Akcja trwa od 26 listopada do 7 grudnia 2018 r.

Potrzeby rodziny (rodzice i 5-letni synek):

Żywność: herbata, kasza, cukier, konserwy mięsne, kawa, makaron, olej, konserwy rybne, ryż, mąka, dżem, warzywa w puszkach, soki dla dziecka (5 lat), płatki do mleka, kakao.

Środki czystości: proszek do prania, płyn do mycia naczyń, mydło, żel pod prysznic, pasta do zębów, płyn do płukania tkanin, płyny czyszczące, szampon, szczoteczki do zębów, szampon i płyn do kąpieli dla dzieci.

Pomoce szkolne: gry, książeczki i akcesoria plastyczne (farbki, papier kolorowy, bloki, klej, nożyczki, kredki, plastelina, kolorowanki).

Wyposażenie mieszkania: kołdra, koc, pościel (poszwy, prześcieradła), poduszki 70x80.

Specjalne upominki: kuchenka mikrofalowa, duży czerwony samochód Lamborghini.

Odzież i obuwie: męska (L) bluzka z krótkim lub długim rękawem, bluza, czapka, szalik, kapcie (r.39) rękawiczki; damski szal i rękawiczki, kapcie (r. 38); chłopięce koszulki, bluzki, dresy (r. 122-128), kapcie, trampki (r.30).

UWAGA! Zakupione rzeczy należy dostarczyć do sali nr 17. Klasy 1-3 przynoszą rzeczy do swojej klasy. Produkty można przynosić w kartonach, które potem zapakujemy w świąteczny papier. Połączmy siły i przygotujmy wspólnie Szlachetną Paczkę.