Nakręć się na pomaganie i pomagaj razem z nami!!!Trwa całoroczna zbiórka nakrętek dla Stowarzyszenia „Serduszko”. Przyłącz się do akcji, bo razem możemy więcej!!!

Zbieramy nakrętki dla Stowarzyszenia dla Dzieci Niepełnosprawnych „Serduszko”, które prowadzi działalność terapeutyczno-edukacyjną, rehabilitacyjną, wspierającą i stymulującą rozwój fizyczny, umysłowy i emocjonalny dzieci z wieloraką niepełnosprawnością.

Nie wyrzucaj nakrętek, tylko zbieraj je razem z nami i pomagaj dzieciom. Za każdy kilogram nakrętek, Stowarzyszenie zyskuje środki finansowe, które może przeznaczyć na swoich podopiecznych.

Plakat dołączony do artykułu, promujący naszą zbiórkę, wykonała Olga Kulik- zastępca przewodniczącego SU.