WYSPA SKARBÓW ZDOBYTA
Uczniowie klasy pierwszej i drugiej przeżyli bajeczną przygodę. W środę 23 maja wyjechali na wycieczkę do Świnoujścia. Trzy godziny świetnej zabawy pod okiem „piratów” – animatorów: szukanie skarbów za pomocą mapy, wykazywanie się sprawnością fizyczną w wyścigach na nartach, lotach na miotle, chodzie na szczudłach i na beczce, wiele zadań równoważnych na podwyższonej powierzchni, rzuty do celu, strzelanie z łuku i wiele innych, wreszcie zwiedzanie skarbca i quiz wiedzy zdobytej w czasie całego spotkania. Dzieci zostały nagrodzone zdobytymi skarbami. Atrakcją było też przepłynięcie promem do Świnoujścia i oglądanie okrętów wojennych. Miały okazję zabawy na plaży oraz wdychanie morskiego powietrza. Zmęczone, pełne wrażeń około godziny 20:00 wróciły do domu.