EKOZABAWY JĘZYKOWE
8 maja 2018 roku 2 drużyny z naszej szkoły wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie Frazeologicznym pt.: „Ekozabawy Językowe” zorganizowanym w Gimnazjum nr 2 w Nowogardzie.
Szkołę Podstawową nr 4 im. Jana Pawła II w Nowogardzie reprezentowała młodzież z klas III oddziałów gimnazjalnych pod opieką p. Patrycji Mańkowskiej. Zespół z klasy III B w składzie: Maja Korchut, Amelia Wdowczyk i Tobiasz Sośnicki (opiekun: p. Daria Dawidowska) zdobył 3 miejsce. Natomiast grupa z klasy III a w składzie: Julia Burzyńska, Kaja Maciejewska i Martyna Wojciechowska (opiekun: p. Patrycja Mańkowska) uzyskała w konkursie 5 miejsce.
Konkurs polegał na rozwiązywaniu zadań i zagadek związanych z przyrodą, a także na zaprezentowaniu stroju z materiałów ekologicznych oraz piosenki ekologicznej. Ekozabawy językowe sprawiły uczestnikom i komisji wiele radości – szczególnie część prezentacji strojów i piosenek. Wszystkim uczestnikom gratulujemy kreatywności!

PM