W ostatnich tygodniach podopieczne Pana Bogdana Sobolewskiego godnie reprezentowały naszą szkołę, gminę Nowogard i Powiat Goleniowski w zawodach regionalnych i półfinale wojewódzkim w piłce ręcznej dziewcząt klas V-VI -ych.
W Mistrzostwach Regionu "B", który odbył się w SP 55 w Szczecinie nasza drużyna zajęła II miejsce, tym samym awansując do półfinału wojewódzkiego. W tym turnieju startowały 4 drużyny:

1. SP Karnice
  2. SP Wysoka Kamieńska
  3. SP4 Nowogard
  4. SP55 Szczecin

Po porażce ze szkołą sportową ze Szczecina nasze dziewczęta odniosły dwa zwycięstwa z SP Karnice 7:0 i z SP Wysoka Kamieńska 13:7 tym samym uzyskując prawo startu w półfinale wojewódzkim, Mimo kontuzji trzech zawodniczek zespół nasz pokazał klasę i nie oddał pola przeciwniczkom.

Drugi turniej również został rozegranym w SP55 w Szczecinie. Prawo startu w tym turnieju uzyskały 4 drużyny:

1. SP Mielno
  2. SP7 Koszalin
  3. SP4 Nowogard
  4. SP55 Szczecin

Pary półfinałowe wyglądały następująco:

SP4 Nowogard - SP Mielno
SP55 Szczecin - SP7 Koszalin

wyniki naszych meczów:

SP4 - SP Mielno 6:15
SP4 - SP7 Koszalin 9:13 (mecz o III miejsce)

Mimo porażek należy pochwalić nasz zespół, że nawiązał równorzędną walkę ze szkołą sportową z Koszalina. Najlepszą naszą zawodniczką była Iga Ptaszek, która w tym turnieju zdobyła 9 bramek. Zakończyła się piękna przygoda naszych dziewcząt na szczeblu półfinału wojewódzkiego, ale zajęcie 7 miejsca w Województwie Zachodniopomorskim należy uznać za wielki sukces.

Skład reprezentacji szkoły:
Małgorzata Zielińska, Iga Ptaszek, Aleksandra Borkowska, Daria Sowińska, Emilia Misarko, Anna Tracz, Oliwia Drobina, Ewelina Balbus, Emilia Machocka, Marcelina Majka.

Duże wyrazy uznania należą się Panu Bogdanowi Sobolewskiemu, który w niecały rok przygotował drużynę do tak dużego osiągnięcia sportowego.