Sukces uczniów naszej szkoły

3 maja 2018 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w międzyszkolnym konkursie historycznym „Nowogard - teraźniejszość i przeszłość”, zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowogardzie. Szkołę reprezentowały uczennice klasy 6: Aleksandra Borkowska, Daria Sowińska, Emilia Machocka oraz gimnazjaliści: Hubert Jasiński, Bartosz Barszcz, Kornel Kamasz i Kinga Sobańska. Po bardzo zaciętej rywalizacji do 2 etapu konkursu przeszli: Emilia Machocka, Aleksandra Borkowska i Hubert Jasiński. Miło nam poinformować, że Hubert i Aleksandra zajęli 2 miejsce w kategoriach szkół podstawowych i gimnazjów. Gratulujemy finalistom i życzymy dalszych sukcesów.

Do konkursu uczniów przygotowały nauczycielki historii: Małgorzata Początek i Magdalena Dawidowska.