Finalistki konkursów przedmiotowych
Finalistką etapu wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2017/2018 została Aleksandra Borkowska z klasy 6 - opiekun Renata Lisowska. Konkurs odbył się 5 lutego br. w Szkole Podstawowej nr 51 w Szczecinie.

Natomiast Finalistką etapu wojewódzkiego Konkursu Geograficznego dla gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2017/2018 została Julia Burzyńska z klasy III a - opiekun Małgorzata Początek. Konkurs odbył się 9 lutego br. w Szkole Podstawowej nr 51 w Szczecinie.

Konkursy przedmiotowe organizowane są przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. Finaliści otrzymają zaświadczenia z wyszczególnioną liczbą punktów uzyskanych w etapie wojewódzkim.

Uczennicom serdecznie gratulujemy.