W labiryncie wiedzy
22 marca 2018 r. odbył się międzyszkolny interdyscyplinarny konkurs „W labiryncie wiedzy” dla uczniów klas III z oddziałów gimnazjalnych.
Do zmagań konkursowych przystąpiło osiem drużyn pięcioosobowych z poszczególnych szkół.  Uczniowie zmierzyli się z zadaniami z następujących przedmiotów: język polski, język angielski, historia, matematyka, biologia, chemia, fizyka i geografia. Współpraca w zespole była doskonałą formą wzajemnej wymiany wiedzy oraz utrwalenia wiadomości i umiejętności tuż przed zbliżającym się egzaminem gimnazjalnym.
Komisja konkursowa w składzie: Agnieszka Dziekanowska  (Szkoła Podstawowa nr 1), Wioletta Jackowska (Gimnazjum nr 2) oraz Magdalena Adrych (Szkoła Podstawowa nr 4) oceniła zadania wykonane przez poszczególne zespoły i po podsumowaniu punktów wyłoniła zwycięzców:

I miejsce – Gimnazjum nr 2 – klasa III c – Natalia Skobyranda, Malwina Oślizło, Jagoda Dobrowolska, Kaja Kowalska, Hanna Kucal;
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 4 – klasa III a – Julia Burzyńska, Dominika Ługowska, Patrycja Jaworska, Kacper Papuszka, Nikola Bartnicka;
III miejsce – Gimnazjum nr 2 – klasa III a – Izabela Bojanowicz, Sara Olkowska, Weronika Perełka, Julita Paś, Dominik Dęga.
Wręczenia dyplomów i nagród dokonała dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II pani Beata Kuligowska, wraz z panią Jolanta Mielewczyk – organizatorką konkursu.
Drużynom gratulujemy, dziękujemy za przybycie i uczestniczenie w uczciwej rywalizacji oraz życzymy powodzenia na egzaminie gimnazjalnym i uzyskania jak najlepszych wyników.

Jolanta Mielewczyk