Młodzi projektanci

W ostatnim czasie na języku angielskim uczniowie z klasy 4 wcielili się w rolę projektantów i przygotowali własne pomysły na ubrania i rzeczy osobiste z angielskimi napisami.
W swoich projektach czwartoklasiści mieli za zadanie zastosować poznane nazwy czynności i czasownik can. Podczas realizacji zadania wykorzystano kolorową prasę, gdyż napis na projekcie musiał być wykonany z liter wyciętych z gazet.
Taka forma utrwalenia materiału spotkała się z dużym entuzjazmem wśród uczniów, którzy pracowali z ogromnym zaangażowaniem. W efekcie powstały fantastyczne projekty- nie tylko ubrań, ale również piłek, telefonów i tabletów.
Prace uczniów zostały wyeksponowane na gazetce szkolnej. Można je również obejrzeć na zdjęciach dołączonych do artykułu.