DZIEŃ RODZINY
W dniu 1 czerwca 2017 r. pod hasłem „Dzień Rodziny” na terenie kompleksu boisk odbyła się impreza plenerowa, której celem było zacieśnianie więzi między dziećmi a rodzicami, promowanie aktywnego stylu życia międzypokoleniowego oraz zacieśnianie współpracy między rodzicami i nauczycielami.
To uroczystość, w trakcie, której już po raz trzeci połączyliśmy ze sobą trzy święta: Dzień Matki, Dzień Ojca i Dzień Dziecka. Obchody rozpoczęliśmy konkursem na najlepszy transparent i hasło reklamujące Dzień Rodziny. Do rywalizacji stanęły wszystkie klasy, jury konkursu nie udało się wyłonić lidera, gdyż wszystkie klasy zaprezentowały wysoki poziom – wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni słodkim poczęstunkiem w postaci cukierków. Następnym elementem programu była część artystyczna, podczas której swoje umiejętności zaprezentowali laureaci szkolnego projektu „Mamy talenty” i inni chętni uczniowie. W trakcie imprezy uczniowie zmierzyli się w różnych konkurencjach sportowych. Wspólną zabawę uatrakcyjnił poczęstunek w postaci grillowanych kiełbasek, waty cukrowej oraz ciast przygotowanych na tę uroczystość przez rodziców uczniów. Dziękujemy wszystkim za aktywny udział i organizację tego przedsięwzięcia.