Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
28 kwietnia odbyły się eliminacje powiatowe 40 Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym. Z naszej szkoły startowała drużyna z klasy piątej w składzie: Emilia Misarko, Aleksandra Borkowska, Wojciech Misarko i Szymon Ograbek. Turniej składał się z czterech części. W pierwszej uczniowie pisali test, w drugiej jeździli po sprawnościowym torze przeszkód, następnie oceniana była jazda na miasteczku ruchu drogowym, a na koniec udzielali pierwszej pomocy przedmedycznej. I choć zajęte miejsce nie jest wysokie, to zdobyte doświadczenie jest bezcenne, które z pewnością przyniesie spodziewane efekty w następnych latach. Turniej ma na celu promowanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Dzięki sponsorom wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody.