MIĘDZYNARODOWA AKCJA EKOLOGICZNA „DZIEŃ ZIEMI 2017” ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W VIII EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI EKOLOGICZNEJ POD HASŁEM

„ODDAJ ZUŻYTY TELEFON KOMÓRKOWY

Organizatorem konkursu jest EKOPHONE Leszek Kotyza. Celem Konkursu jest promocja zachowań i postaw proekologicznych, polegających na zbieraniu zużytych telefonów komórkowych bez baterii w celu ich przekazania do profesjonalnego recyclingu. Stan techniczny telefonów nie ma żadnego znaczenia, może być uszkodzony lub w częściach. Zużyte, uszkodzone telefony komórkowe zawierają metale ciężkie, takie jak ołów oraz kadm i są znacznym zagrożeniem dla naszego środowiska naturalnego, szczególnie wody i gleby.

Konkurs trwa do 26 maja 2017 roku.

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej www.ekophone.pl w zakładce Regulamin.

Telefony lub części telefonów bez baterii prosimy przynosić do p. Irminy Lasoty-Kowalskiej do dnia 19 maja 2017 roku.