Dzień 5 marca - 72 rocznica Państwowości Polskiej - święto naszego miasta przebiegł w naszej szkole pod hasłem „Nowogard moje miasto, Moja Mała Ojczyzna” Uczniowie klas I-VI wysłuchali rysu historycznego przygotowanego przez Samorząd Uczniowski. Na lekcjach plastyki wykonali uczniowie prace plastyczne związane z Nowogardem, które zostały wyeksponowane przed klasami I-III i w świetlicy szkolnej. Prace starszych uczniów ozdobiły szkolny hol. W klasach młodszych nauczyciele przeczytali uczniom wybrane legendy o Nowogardzie. Klasy starsze - na języku polskim uczniowie czytali prace pisemne o tematyce „Nowogard moja mała ojczyzna”, na języku angielski powstał krótki tekst o Nowogardzie. Matematyka to liczby i uczniowie na tej lekcji rozwiązywali zadania pod hasłem „Nowogard w liczbach”. Dziękujemy wszystkim nauczycielom za pomoc w przygotowaniu tego dnia.

Organizatorki: Beata Andrysiak, Elżbieta Troczyńska