Sześcioro uczniów z naszej szkoły wzięło udział w miejsko – gminnych eliminacjach Małego Konkursu Recytatorskiego, które odbyły się w NDK 09.02.2017r.
Występy oceniło Jury w składzie: Ewa Sobczak, aktorka szczecińskiego Teatru Współczesnego, laureatka Srebrnej Ostrogi – nagrody Towarzystwa Przyjaciół Szczecina dla wyróżniającego się młodego artysty oraz Bursztynowego Pierścienia za rolę Mary w „Zwiastowaniu” Claudela; Grażyna Motylińska, pedagog z wieloletnim doświadczeniem w amatorskim ruchu artystycznym, organizatorka konkursów politycznych, nauczycielka języka polskiego w ZPO w Dobrej oraz Michał Andrysiak, recytator, kilkukrotny laureat Złotego Klucza na Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim.

EMILIA MISARKO z kl. V (opiekun Renata Lisowska) wyrecytowała wyróżnienie. Wszyscy pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy uczestnictwa.