101 0376

"Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz"

21 grudnia 2016 r. o godz. 16.30 odbył się w SP 4 kiermasz bożonarodzeniowy. Uczniowie pod opieką wychowawców lub w klasach młodszych rodziców, sprzedawali na poszczególnych stoiskach kiermaszowych: stroiki, ozdoby świąteczne, wypieki i inne rzeczy wykonane przez uczniów, rodziców i nauczycieli. O godz. 17.15 po zakończeniu kiermaszu, każda klasa pod opieką wychowawcy udała się do swoich pomieszczeń w celu przeliczenia zebranej kwoty pieniędzy. Następnie kwotę tę dostarczono do komisji ds. organizacji kiermaszu i w obecności wychowawców klas, komisja przeliczyła sumę zebranych pieniędzy przez poszczególne klasy.
Klasa pierwsza pod opieką p. Ewy Sawickiej - 142,00 zł.
Klasa druga pod opieką p. Beaty Andrysiak - 247,50 zł.
Klasa trzecia pod opieką p. Beaty Siedleckiej  - 354,50 zł.
Klasa czwarta pod opieką p. Małgorzaty Osuchowskiej  - 139,50 zł.
Klasa piąta pod opieką p. Ingi Płosaj-Jurek - 142,50 zł.
Klasa szósta pod opieką p. Elżbiety Troczyńskiej  - 149,00 zł.
Łączna suma pieniędzy zebrana podczas kiermaszu wyniosła 1175,00 . Dochód przekazany będzie dla Dzieci z Domu Dziecka w Gryficach.
Organizatorzy dziękują bardzo WSZYSTKIM, którzy chcieli zostać i zostali ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM naszego kiermaszu...

IMG 1648

Po kiermaszu bożonarodzeniowym odbyły się Jasełka, które przygotowali uczniowie klas IV i VI naszej szkoły pod opieką księdza Piotra Raczyńskiego oraz pani Małgorzaty Osuchowskiej . Całość przedstawienia, pokazująca scenki z życia nowonarodzonego Jezusa, pasterzy, mędrców, dzieci oraz aniołów przeplatana była kolędami i pastorałkami. Jasełka w naszej szkole to coroczna tradycja.  Pozwala każdemu na poczucie bożonarodzeniowego nastroju, a naszym uczniom na zaprezentowanie swoich talentów aktorskich i wokalnych. ZDJĘCIA >>>