IMG 5877

20 września uczniowie klasy IV i V razem z opiekunami Renatą Lisowską i Małgorzatą Początek, wzięli udział w „Interaktywnej wystawie Biblii”. Wydarzenie odbyło się w nowogardzkiej bibliotece, a przygotowane zostało specjalnie na jej 70 jubileusz. Organizatorem wystawy były: Fundacja Areopag i Miejska Biblioteka Publiczna w Nowogardzie.
Podczas wystawy uczniowie poznali historię Biblii, zobaczyli też reprinty, fotokopie i pierwsze wydania Pisma Świętego w poszczególnych epokach. Wszystkie księgi znajdujące się na wystawie były dostępne dla zwiedzających. Eksponatów można było dotknąć i na własne oczy przekonać się o ich ogromnej wartości kulturowej.

Wszystkim uczniom wystawa bardzo się podobała. Z niecierpliwością czekamy na kolejne tego typu wydarzenie w naszej bibliotece. ZDJĘCIA>>>