formularz 001"

Dnia 15 czerwca 2016 r. odbyło się kolejne spotkanie profilaktyczne z przedstawicielem Komisariatu Policji w Nowogardzie, p. Klaudia Gieryń. Celem akcji było omówienie zagrożeń czyhających na dzieci w okresie wakacyjnym np. na drodze, w wodzie, w gospodarstwie rolnym itp. Ze względu na wzmożoną częstotliwość korzystania w tym okresie z rowerów, zaznaczono, jak niezwykle ważna jest odpowiednia widoczność pieszego, bądź rowerzysty na drodze. Przypomniano, że nieprzestrzeganie zasad bezpieczeństwa może być przyczyną wypadku. W czasie spotkania uczniowie zadawali wiele pytań, na które uzyskali wyczerpujące ich odpowiedzi. Po raz kolejny uczniowie przekonali się, że policjant zawsze służy im pomocą.