SAM 5560

15 maja udaliśmy się na wycieczkę szkolną do Kotliny Kłodzkiej. W pierwszym dniu wyprawy mieliśmy okazję zwiedzić Park Zdrojowy i Uzdrowisko w Kudowie Zdrój. Następnie pod pilnym okiem przewodnika czekała na nas wędrówka wśród Błędnych Skał, zdobycie Szczelińca oraz Kaplica Czaszek w Czermnej. Kolejny dzień dał nam wszystkim możliwość odwiedzenia Bystrzycy Kłodzkiej wraz z jej Twierdzą oraz Muzeum Filumenistycznym. Ogromnym sprawdzianem wytrzymałości był dla nas nocny przejazd do Austrii oraz cały dzień zwiedzania Wiednia i jego największych i najwspanialszych zabytków. Na zakończenie 20 maja odwiedziliśmy Wrocław a w nim ZOO, Halę Stulecia i Rynek. Wróciliśmy zmęczeni ale baaardzo zadowoleni z atrakcji jakie mieliśmy podczas wycieczki.

W wycieczce brali udział uczniowie klas IV-VI naszej szkoły wraz z opiekunami p. Ingą Płosaj-Jurek oraz p. Małgorzatą Osuchowską.  ZDJĘCIA>>>