1 zdjęice tytułowe
Obchody Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Nowogardzie po raz kolejny uczestniczyli w Obchodach Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych w Nowogardzie, które odbyły się 13 maja 2016 roku.
Celem Obchodów zorganizowanych w szczególności przez Stowarzyszenie dla Dzieci Niepełnosprawnych „Serduszko” była zmiana postaw społecznych wobec osób niepełnosprawnych, stworzenia im możliwości zaznaczenia swojej obecności w życiu społecznym oraz integracja osób niepełnosprawnych z pełnosprawnymi.
Obchody rozpoczęły się kolorowym przemarszem ulicami miasta, który przebiegał z udziałem orkiestry, podopiecznych i pracowników placówek oraz instytucji zajmujących się osobami niepełnosprawnymi. Następnie odbyły się występy artystyczne i zabawy w wykonaniu również osób niepełnosprawnych.
Serdecznie dziękujemy organizatorom za wspólną zabawę oraz „dotknięcie siebie nawzajem”.    ZDJĘCIA>>>