1 zjazd
        W piękny, słoneczny wtorek 10 maja 2016 roku delegacja naszej szkoły wzięła udział w Zjeżdzie Szczecińsko-Kamieńskiej Rodziny Szkół Jana Pawła II. Reprezentowali nas Ola, Kacper i Oliwier pod opieką katechety.
       Uroczysto
ść rozpoczęła się mszą świętą w kościele pw. MB Częstochowskiej, po której nastąpił przemarsz w asyście pocztów sztandarowych zaproszonych szkół do hali sportowej. Po oficjalnym przywitani i przedstawieniu 17 szkół uczestniczących w zjeździe rozpoczęła się część artystyczna. Występ chóru szkolnego o nazwie „Cavatina” dostarczył nam wielu pięknych wrażeń.
ZDJĘCIA>>>
Uczniowie uczestniczyli w warsztatach integracyjnych, podczas których mogli podzielić się swoją wiedzą o wspólnym patronie, i nawiązać nowe znajomości. Zwiedzając szkołę mieliśmy okazję obejrzeć wystawę dotyczącą dzieciństwa i młodości Karola Wojtyły oraz pontyfikatu św. Jana Pawła II. Słodki poczęstunek i obiad na zakończenie był podkreśleniem wielkiej gościnności gospodarzy spotkania. Otrzymaliśmy upominki i książkę dla naszej szkoły. Następny zjazd odbędzie się w Marianowie.