rosliny
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY NA ALBUM PT. „ROŚLINY LASU” w ramach FESTWALU EKOFILM 2016 ROZSTRZYGNIĘTY!
        Do organizatorów konkursu wpłynęło 19 prac od uczniów klas IV-VI z pięciu szkół. Wyłonienie najlepszej pracy okazało się trudnym zadaniem, gdyż wszystkie były bardzo estetycznie wykonane, dobrze opracowane pod względem merytorycznym i opatrzone różnorodną grafiką.
Komisja w składzie : p.Aneta Kaczmarek, p.I.Płosaj-Jurek, p.I. Lasota-Kowalska nagrodziła następujące osoby:
I miejsce : Maja Prochowska kl.VI-SP3 i Martyna Szoplik kl.V-SP4
II miejsce : Wiktoria Szcześniak kl.V-SP4 i Wiktoria Ustyjańczyk kl.IV- SP1
III miejsce : Filip Kopiecki kl.V-SP Strzelewo, Natalia Łaszuk kl.VI-SP3, Bernadeta Pietrzak kl.VI-SP Żabowo
Wyróżnienia : Gabriela Rybicka kl.IV SP4, Dominika Lepczyńska kl.V-SP1, Kinga Lewandowska kl.IV-SP Strzelewo, Wiktoria Baran kl.VI-SP3, Magdalena Skowrońska kl.IV-SP Strzelewo, Wiktoria Sobczak kl.IV-   SP Żabowo, Natalia Huget kl.VI-SP Żabowo
Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 9 maja 2016r., uświetnione przedstawieniem ekologicznym pt. ”Gnomy z planety Gnu” przygotowanym przez koło literackie prowadzone przez p. Irminę Lasota-Kowalską.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Organizatorzy : Małgorzata Początek i Irmina Lasota-Kowalska