logo konk  Gimnazjum im Jana Pawła II w Maszewie organizator VII Zjazdu Rodziny Szkół im. Jana Pawła II Archidiecezji Szczecińsko - Kamieńskiej zaprasza uczniów naszej szkoły do udziału w międzyszkolnych konkursach: plastycznym i literackim o patronie szkoły. Liczymy na otwartość oraz życzliwe odniesienie się do tej propozycji, a tym samym na liczne uczestnictwo dzieci i młodzieży w konkursach.
Poznaj regulaminy:    KONKURS PLASTYCZNY >>>     KONKURS LITERACKI >>>

4 kwietnia 2016 r. o godzinie 13.40 zostanie przeprowadzony konkurs wiedzy o naszym Patronie - świętym Janie Pawle II z cyklu "Olimpus" dla uczniów klas IV-VI.

Konkurs polega na pisemnym udzieleniu odpowiedzi na 30 pytań testowych wielokrotnego wyboru. Każdy uczestnik, niezależnie od zajętego miejsca, otrzyma dyplom uczestnictwa.
Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z zakresem tematycznym konkursu i testami z ubiegłych lat. To dobry sposób na poznanie życia i dzieła jednego z największych Polaków. Na stronie szkoły w zakładce O SZKOLE - NASZ PATRON znajdują się linki do stron o św. Janie Pawle II i życiorys.