alfik      Dnia 16 grudnia 2015 r. obyła się XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Humanistyczny. Wzięło w nim udział ponad 15,5 tys. uczestników z 451 szkół - w tym, z naszej szkoły. Mamy dwie uczennice najlepsze w szkole i bardzo dobre miejsca w województwie i kraju.

W konkursie wzięło udział 29 uczniów z naszej szkoły z klas II - VI. Sześcioro z nich, uzyskało bardzo dobry wynik - powyżej 80 procent prawidłowych odpowiedzi - otrzymując wyróżnienie w postaci dyplomu. Dwie uczennice: Oliwia Balbus, kl III, op. Ewa Sawicka i Martyna Owczarek, kl. V, op. Renata Lisowska, wypadły najlepiej z całej szkoły. Pozostali zajęli bardzo dobre lokaty w województwie oraz w kraju.  ZDJĘCIA >>>

Gratulujemy w szczególności: Norbertowi Machockiemu z klasy II, op. Beata Siedlecka, Gabrieli Rybickiej z klasy IV, op. Renata Lisowska, Aleksandrze Borkowskiej z klasy IV, op. Renata Lisowska, Emilii Machockiej z klasy IV, op. Renata Lisowska, Natalii Wojnowskiej z klasy VI, op. Renata Lisowska oraz Łukaszowi Mielewczykowi z klasy VI, op. Renata Lisowska. Gratulujemy także wszystkim pozostałym uczestnikom za reprezentację szkoły w konkursie ogólnopolskim.