kiermaszJest taki dzień…
Dzień, w którym potrafimy być razem i dzielić się dobrocią z drugim człowiekiem to kiermaszowe spotkanie, z którego dochód od 20 lat przekazujemy dzieciom z Domu Dziecka w Gryficach.
To wspaniałe uczucie móc tak bezinteresownie pomagać. W takich chwilach, kiedy obserwujemy dzieci podczas sprzedaży, są one szczęśliwe, skupione na tej czynności. Zapominają wtedy o sobie, koncentrują się na pomocy, zanurzają się w niej i mają poczucie harmonii.
Nasz dar w wysokości 1490 zł trafi do dzieci z Domu Dziecka w Gryficach i przeznaczony będzie na zakup niezbędnych rzeczy. Cieszymy się, że w nowogardzkiej CZWÓRCE są ludzie o gorących sercach i ogromnej empatii.
WSPANIAŁE JEST TO, ŻE SZCZĘŚCIE INNYCH LEŻY W NASZYCH RĘKACH!