alfik mat      25 listopada w naszej szkole odbył się konkurs "Alfik Matematyczny".

Była to XXI edycja tego konkursu. Konkurs jest organizowany w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty. W trakcie programu, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych mogą sprawdzić swoją wiedzę w ogólnopolskim konkursie matematycznym. Program jest formą wsparcia w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień uczniów. Inicjatywa promuje talenty i osiągnięcia uczniów oraz pomaga kształtować ważne kompetencje osobiste. Patronat nad konkursem obejmuje Politechnika Wrocławska. Konkurs w postaci testu jednokrotnego wyboru przeznaczony był dla uczniów klas od II do VI szkoły podstawowej.
 Uczestnicy mieli 75 minut na rozwiązywanie zadań. W konkursie udział wzięło 13 uczniów reprezentowali wszystkie klasy od II do VI.
Może 13 okaże się dla nas szczęśliwa?
                       Czekamy na wyniki.
20 listopada uczniowie reprezentowali klasę VI w matematycznym konkursie „Matematyczne Asy z VI klasy”. Naszą szkołę reprezentowali: Weronika Wochna, Natalia Wojnowska, Oliwier Dudek.
W klasyfikacji indywidualnej Natalia zajęła II miejsce.
Bardzo cieszą takie sukcesy szczególnie w tak trudnej dziedzinie jaką jest matematyka…