po psieKAMPANIA EDUKACYJNA
„SPRZĄTNIJ PO SWOIM PSIE”

21 października 2015 r. członkowie Samorządu Uczniowskiego i Koła Przyrodniczego naszej szkoły brali udział w kampanii edukacyjnej skierowanej do wszystkich mieszkańców miasta i gminy Nowogard „Sprzątnij po swoim psie”. Kampania ta miała na celu zmianę złych nawyków właścicieli psów, wskazanie właściwego postępowania i zachęcenie do uprzątania nieczystości pozostawionych przez psy. ZDJĘCIA>>>
W tym celu nasi uczniowie, wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego panem Krzysztofem Zwolińskim oraz panem Arturem Bajerskim, wręczali mieszkańcom broszurki informacyjne i malowali hasła „Sprzątnij po swoim psie” lub „ Wchodzę w to”. Hasła były malowane za pomocą wcześniej dostarczonych szablonów na chodnikach wzdłuż ulic : Cypriana Kamila Norwida, Generała Józefa Bema, Generała Józefa Wybickiego, Leśna i Stanisława Sztaszica. Akcja ta już po raz kolejny cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród młodzieży, ale także i mieszkańców osiedla.
Organizatorem kampanii jest Urząd Miejski w Nowogardzie - Wydział Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej i Ochrony Środowiska.
      Opiekunowie akcji: Małgorzata Początek, Małgorzata Osuchowska