DZ EDU 2015

Dzień Edukacji Narodowej to polskie święto oświaty. Jest to dzień uroczyście obchodzony w polskich szkołach. W naszej szkole również uczciliśmy ten dzień, miedzy innymi poprzez uroczysty apel, w czasie którego uczniowie klasy IV i V podziękowali w imieniu własnym oraz całej społeczności uczniowskiej, wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za czas, poświęcenie, cierpliwość, za cały ogrom przekazywanej wiedzy, za gorące serca i pomocne dłonie, którymi obdarzają uczniów każdego dnia. Wdzięczni uczniowie wręczyli nauczycielom i pracownikom kwiaty oraz własnoręcznie wykonane zakładki do książek.
Apel przygotowali uczniowie klasy IV i V wraz z wychowawcami p. Elżbietą Troczyńską oraz p. Ingą Płosaj – Jurek.  ZDJĘCIA >>>