mt
Ta­lent jest jak ka­wałek szlachet­ne­go
ale su­rowe­go me­talu:
do­piero pil­na pra­ca go ob­ro­bi
i war­tość mu wielką nada.
Stanisław Staszic
Dziś w szkole odbył się festiwal pt. MAMY TALENTY. Akcja została ogłoszona w marcu wśród nauczycieli, uczniów i rodziców. Każdy nauczyciel lub rodzic miał prawo zgłosić wychowanka do konkursu. Zgłoszeni zostali uczniowie klasy pierwszej, trzeciej, czwartej, piątej, szóstej oraz dzieci z oddziału przedszkolnego. Wydarzenie miało na celu wyłonić najlepsze prezentacje przedstawione przez kandydatów. Na scenie obejrzeliśmy: wokalistów, zespoły, recytatorów, malarzy, tancerzy, gimnastykę akrobatyczną, magików, sztuki walki, sportowców i poetów prezentujących własną twórczość. Łącznie prezentowało się 41 osób w tym tytuł laureata otrzymało 10 podmiotów wykonawczych. Laureaci zaprezentują swoje talenty w czerwcu na imprezie środowiskowej DZIEŃ RODZINY. Organizatorami wydarzenia były panie: Beata Kuligowska, Beata Siedlecka i Ewa Sawicka.
Dziękujemy wychowawcom i rodzicom za zaangażowanie, a laureatom GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów!  ZDJĘCIA >>>