MEMORIAL   Szczypiorniści z naszej szkoły znów powtórzyli osiągnięcie z ubiegłego roku.  20 marca 2015 r. w Szkole Podstawowej nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Nowogardzie odbył się XII Memoriał im. Wojtka Chomińskiego w piłce ręcznej chłopców w kategorii szkół podstawowych. Turniej rozegrany został w systemie „każdy z każdym". Wśród czterech zespołów, które wzięły udział w sportowch zmaganiach, drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II w Nowogardzie kolejny raz wywalczyła I miejsce. Chłopcy wystąpili pod opieką swojego trenera i nauczyciela wychowania fizycznego p. Wiesława Buczyńskiego. W tym dniu uczniowie klasy szóstej byli na Dniu Otwartym w sąsiednim Gimnazjum nr 2 i mieli mozliwość przyglądać się zaćmieniu słońca i cieszyć sukcesem swoich kolegów. Relacja fotograficzna z przebiegu rozgrywek i wręczenia nagród dostępna jest w GALERII ZDJĘĆ >>> na stronie gospodarzy zawodów.

Na zakończenie dyrektor Szkoły Podtawowej nr 3 Piotr Kazuba wręczył nagrody, dyplomy i pamiątkowe medale. Dawid Tracz został wybrany nalepszym strzelcem turnieju, zaś najlepszym zawodnikiem drużyny, wytypowanym przez swojego trenera, został Hubert Dawid.

Możemy też przypomnieć sobie występy naszych szczypiornistów w ubiegłych latach:
XI MEMORIAŁ>>>   X MEMORIAŁ>>> IX MEMORIAŁ>>>VIII MEMORIAŁ >>>