dz otw sp4 Szkoła Podstawowa nr 4 w Nowogardzie 11 marca 2015r. zorganizowała Dzień Otwarty. Tego dnia szkołę odwiedzili rodzice z dziećmi, które w przyszłym roku szkolnym będą uczęszczały do naszej szkoły.
Gości przywitała pani dyrektor Beata Kuligowska, przedstawiciele Rady Rodziców, nauczyciele i pracownicy obsługi. Podczas zwiedzania szkoły, rodzice i dzieci mieli możliwość porozmawiać z nauczycielami oraz obejrzeć całą bazę lokalową szkoły. Na korytarzach wyeksponowane były prace plastyczne, nagrody i osiągnięcia uczniów. W młodszych klasach dzieci były zainteresowane kącikami gier i zabaw. Brały udział w zajęciach plastycznych. Układały i przyklejały puzzle z logo naszej szkoły. Na pamiątkę otrzymały drobne upominki.
Dzień Otwarty minął w miłej i przyjaznej atmosferze
  ZDJĘCIA >>>