zwierzak 1 4 marca podczas zajęć dodatkowych z przyrody, języka polskiego i matematyki odbyły się warsztaty interdyscyplinarne z uczniami klasy czwartej. Pod kierunkiem Małgorzaty Początek, Renaty Lisowskiej i Elżbiety Troczyńskiej uczniowie przygotowali prezentacje swoich zwierząt. Dzieci przyniosły tego dnia do szkoły chomiki i żółwia. Te zwierzątka, których zabrać na zajęcia się nie udało, uczniowie pokazywali na zdjęciach. Mali hodowcy z wielkim zaangażowaniem opowiadali o swoich podopiecznych, odczytywali referaty, przeliczali ilość najchętniej zjadanych przez zwierzęta pokarmów. W trakcie takich spotkań czwartoklasiści kształcą swoje umiejętności przyrodnicze, polonistyczne i matematyczne, a przede wszystkim potrafią zdobyte umiejętności zastosować w praktyce.