spiąca  Mikołajkowe przedstawienie w „ Arenie Szczecin”

Dzieci z oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej pojechały luksusowym, wysokopokładowym autokarem do Szczecina do hali widowiskowo-sportowej ARENA SZCZECIN, na widowisko z okazji Dnia Świętego Mikołaja w wykonaniu artystów MOSKIEWSKIEJ REWII NA LODZIE, na motywach baśni Charlesa Perraulta - „Śpiąca królewna”. Widowisko oglądało ponad cztery tysiące widzów. Artyści tańcząc na lodzie, prezentowali skróty najpopularniejszych bajek:

Czerwony Kapturek, Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Kot w butach i wiele innych i oczywiście Śpiąca królewna. Piękne stroje, muzyka, taniec na łyżwach dostarczyły dzieciom wiele nowych ciekawych wrażeń. Miejsce i atmosfera wydarzenia na długo zapisze się w pamięci najmłodszych dzieci z naszej szkoły.