minim
Uwaga !!! relacje  z eliminacji Mini Mundialu w TVP Szczecin od dziś o 20:25 !!! We wtorek oglądamy Gościno, w środę Choszczno, w czwartek Nowogard.
Dnia 25.05.2014r. w Nowogardzie na boisku Orlik odbył się  Mini Mundial w piłce nożnej szkół podstawowych gminy Nowogard. W kategorii klas 3-4 zespół  Czwórki wystąpił pod nazwą Wyspy Zielonego Przylądka. Wyniki spotkań:
1.Wyspy Zielonego Przylądka - Peru – 1:0
2.Wyspy Zielonego Przylądka – Francja 2:0
Mecz półfinałowy: Wyspy Zielonego Przylądka – Belgia 1:1 (karne 3:1)
Finał Mini Mundialu: Wyspy Zielonego Przylądka – Francja 1:2
Czwórkę  reprezentowali: Szcześniak Malwina (najlepsza zawodniczka), Piotrowska Łucja, Kluska Adrian (najlepszy bramkarz), Kubacki Eryk,  Mielewczyk Łukasz, Stefanowski Jakub (najlepszy napastnik), Zając Marcin, Zając Tomasz, Śmigielski Hubert, op. zespołu Wiesław Buczyński .
Zespół z Czwórki zajął  2 miejsce i uzyskał awans do finału w Szczecinie.
W kategorii klas 5-6 zespół z Czwórki wystąpił pod nazwą Kolumbii.
Wyniki spotkań:
1.Kolumbia – Panama 2:0
2.Kolumbia- Szwecja 2:1
Mecz półfinałowy: Kolumbia-Wenezuela 1:0
Finał Mini Mundialu: Kolumbia-Brazylia 1:3
Czwórkę reprezentowali: Tretiak  Weronika, Kowalska Maja, Druciarek Dawid, Kolless Karol (bramkarz), Podbiegło Maciej, Piotrowski Maciej, Zając Michał,  Żabecki Miłosz, Walaszczyk Damian, Tracz Dawid, op. zespołu Wiesław Buczyński. Zespół zajął 2 miejsce i awansował do finału w Szczecinie.
Gratulacje dla obydwu zespołów.