mk recytatorski  Recytowali wiersze…
    30 stycznia w naszej szkole odbył się Mały Konkurs Recytatorski. W kategorii klas I – III do eliminacji przystąpiło 7 recytatorów, zaś w klasach IV – VI – 11 uczniów. Zmaganie ze sztuką słowa to piękne, ale i wymagające zetknięcie z poezją.   ZDJĘCIA >>>
    Organizatorzy: Renata Lisowska i Beata Siedlecka precyzyjnie przygotowują ten konkurs już od kilkunastu lat, dbają o dobrą atmosferę podczas prezentacji. W tegorocznej edycji konkursu do komisji zaproszono dyrektor szkoły Beatę Kuligowską oraz Ewę Sawicką.
     Po wnikliwej analizie i przesłuchaniu komisja przyznała miejsca w kategorii kl. I - III:

I miejsce - Aleksandra Borkowska, kl. II, op. Beata Andrysiak

II miejsce – Martyna Owczarek, kl. III, op. Beata Siedlecka

III miejsce – Martyna Szoplik, kl. III, op. Beata Siedlecka

Wyróżniono Natalię Frydryk z kl. II, op. Beata Andrysiak.

W kategorii kl. IV- VI przyznano:

I miejsce - Jakub Pacer, kl. V, op. Renata Lisowska

II miejsce – Adrian Kluska, kl. IV, op. Renata Lisowska

III miejsce – Kaja Kowalska, kl. V, op. Renata Lisowska

Wyróżniono: Kacpra Dudka, kl. IV, op. Renata Lisowska, Maję Kowalską kl. VI, op. Renata Lisowska, Aleksandrę Kutrzebę kl. IV, op. Renata Lisowska.

Nasi przedstawiciele reprezentowali szkołę w etapie rejonowym, który miał miejsce w NDK. Laureatem został Adrian Kluska, który 10 lutego 2014r. o godzinie 9.00 będzie prezentował się w etapie powiatowym w Goleniowie. Jesteśmy z Adriana bardzo dumni i trzymamy za niego kciuki w poniedziałek.