Podsumowanie Mikołajkowej zbiórki dla Oddziału Pediatrycznego w Nowogardzie
Zakończyliśmy Mikołajkową zbiórkę dla Oddziału Pediatrycznego w Nowogardzie. Pracownicy szpitala byli zszokowani ilością zebranych rzeczy. Trzeba było zablokować na chwilę windę, aby wszystko do niej wnieść i zawieźć na Oddział Pediatryczny. Ponad 30 toreb wypełnionych kolorowankami, kredkami, łamigłówkami, puzzlami, grami edukacyjnymi i książeczkami, to wspaniały mikołajkowy prezent, który posłuży im na długi czas.
Dziękuję uczniom, rodzicom, pracownikom szkoły i wszystkim osobom spoza szkoły, którzy wzięli udział w zbiórce. Miejmy nadzieję, że zebrane rzeczy umilą pobyt w szpitalu wielu dzieciom i pozwolą przetrwać te trudne chwile walki o zdrowie.Macie ogromne serducha i Wasza chęć pomocy za każdym razem jak robię kolejną akcję charytatywną dodaje mi wiary w ludzi i w to, że nawet małe społeczeństwo potrafi zjednoczyć siły i wspierać potrzebujących w naszej gminie. Czasem potrzeba niewiele, ale łącząc to w całość powstaje coś wielkiego. Dziękuję!Dziękuję p. Magdzie Adrych i p. Magdzie Pietrzak za pomoc w dostarczeniu zebranych rzeczy, a Michałowi Wdowczykowi za pomoc w noszeniu wszystkiego do 3 aut.

Anna Jurczyk
Koordynator akcji