logo sp4 4

Udostępnij

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024
W dniu 4 września w naszej szkole o godzinie 9.00 rozpoczęła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2023/2024. Po oficjalnej części apelu, zostali przywitani: Pan dyrektor Bogdan Sobolewski, nauczyciele, pracownicy obsługi oraz najważniejsi w tym dniu uczniowie i tegoroczni  pierwszoklasiści. Uroczystość zdominowały odświętnie ubrane pierwszaki, które pięknie śpiewały i recytowały wiersze. Bezapelacyjnie pierwszoklasiści skradli nasze serca i zasłużyli na to, by dołączyć do szkolnej społeczności.

Następnie Pan dyrektor dokonał pasowania na ucznia. Dzieci otrzymały od wychowawczyni Pani Beaty Siedleckiej  pamiątkowe dyplomy i dumnie pozowały swoim fotoreporterom.

Pod koniec uroczystości Pan dyrektor przywitał zebranych i złożył życzenia: pomyślności, sukcesów i wzajemnej życzliwości wszystkim uczniom i nauczycielom z naszej szkoły na nowy rok szkolny 2023/2024. Następnie uczniowie rozeszli się do  klas na spotkania z wychowawcami.