UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023
Uroczysty apel był okazją  do podsumowania całorocznej pracy uczniów i nauczycieli. Po przekazaniu sztandaru godnym następcom, uczniowie klasy III i VIII dostojnym krokiem zatańczyli wspólnie poloneza. Uczniowie, którzy brali udział w konkursach i olimpiadach na poziomie  ogólnopolskim i wojewódzkim, uzyskując wysokie miejsca, złożyli podpisy w Złotej Księdze. Uczniowie z wysokimi ocenami w nauce, otrzymali świadectwa z wyróżnieniem i nagrody rzeczowe  ufundowane przez dyrektora szkoły pana Bogdana Sobolewskiego. Pożegnano również absolwentów  naszej szkoły. Zakończenie roku szkolnego to także okazja do podziękowań wszystkim pracownikom szkoły, co uczynili uczniowie klasy VIII, wręczając kwiaty. Tym pachnącym akcentem zakończono uroczystość, a dyrektor szkoły ogłosił zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Wszystkim życzymy udanych wakacji oraz bezpiecznego powrotu do szkoły.