Wycieczka klasy I i III do Parku Pomerania

W dniu 18 maja uczniowie klas I i III wraz z wychowawczyniami wybrały się na wycieczkę do największego Parku Rozrywki na Pomorzu Zachodnim ,,Pomerania’’w Pyszce koło Dygowa. Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji w przestrzeni a także integracja dzieci. Przez 5 godzin uczniowie z wielką radością korzystali z licznych atrakcji m.in. różnego rodzaju zjeżdżalni, trampolin, małpiego gaju, strefy boisk, ścianki wspinaczkowej, kolejki czy automatów. Mieli też możliwość zwiedzenia Wioski Wikingów. Po wszystkich aktywnościach na uczestników czekał pyszny obiad. Ostatnim etapem wycieczki był spacer brzegiem morza w Kołobrzegu i pyszne lody. Pogoda była piękna, a wycieczka przebiegała w przyjaznej i pełnej radości atmosferze.