DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

We wtorek 25 kwietnia 2023 roku, odbył się Dzień Otwarty dla dzieci, które rozpoczną naukę w roku szkolnym 2023/2024. Na początku, Pan Dyrektor Bogdan Sobolewski, przywitał uroczyście przybyłych gości. Następnie w tańcu zaprezentowały się dzieci z klasy 1 i 3, jednocześnie zapraszając przyszłych uczniów do wspólnej zabawy. Podczas zwiedzania szkoły, na gości czekały rozmaite atrakcje i szereg informacji dotyczących oferty zajęć edukacyjnych, jak i funkcjonowania placówki. Była możliwość obejrzenia sal lekcyjnych, gabinetu dyrektora, pedagoga, logopedy, pielęgniarki oraz biblioteki. Dzieci mogły uczestniczyć w najróżniejszych zajęciach:
- w sali gimnastycznej pod czujnym okiem nauczyciela wychowania fizycznego dzieci mogły sprawdzić swoją kondycję fizyczną na torze przeszkód oraz podczas zabaw ruchowych,
- w salach lekcyjnych klas młodszych czekały na przyszłych uczniów ciekawe zadania: m.in.: kodowanie na dywanie, rozsypanki obrazkowe, zadania matematyczne i plastyczne oraz zabawa ćwicząca koordynację wzrokowo - ruchową.
Na zakończenie dzieci otrzymały foldery szkoły i słodki poczęstunek.
Był to bardzo udany dzień. Cieszymy się, że dzieci i rodzice mogli poznać bliżej naszą szkołę.