Loteria Fantowa „SERDUSZKO DLA EMMY”

Kochani!
Emma to mała i bezbronna istotka, która zmaga się z wadą serca (Tetralogia Fallota).
Jest siostrzyczką Bianki i Oliwii Król, uczennic naszej szkoły. Jej ogromna wola życia sprawia, że się nie poddaje i jest bardzo dzielna, choć przeszła już bardzo wiele. Jej rodzice walczą o życie swojej córeczki każdego dnia. Emma została zakwalifikowana do operacji w zagranicznym ośrodku w Genewie jednak koszty pobytu i leczenia za granicą są ogromne, ale MY możemy pomóc!

18 stycznia 2023 r. odbędzie się w naszej szkole Loteria fantowa „SERDUSZKO DLA EMMY”. Jeżeli macie możliwość przekazania rzeczy na organizację takiej loterii, będziemy bardzo wdzięczni za wsparcie naszej szkolnej inicjatywy. Przedmioty można przynosić do sali  nr 17  do 16 stycznia 2023 r.

Połączmy siły i pomóżmy małej Emmie i jej rodzicom!

Anna Jurczyk
Opiekun Samorządu Uczniowskiego

Każdy może też wesprzeć akcję zbiórki pieniędzy na operację serca, transport i pobyt w Genewie Emmy Król na stronie Fundacji Siepomaga.