MIEJSKO-GMINNY KONKURS NA KARTKĘ W KSZTAŁCIE ANIOŁA

20 grudnia 2022r. w naszej szkole odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu na świąteczną kartkę w kształcie anioła. Do udziału w nim zaprosiliśmy uczniów ze szkół naszej gminy. Rozdanie nagród było okazją do spotkań uczniów naszej szkoły sprzed lat, nauczycieli oraz kolegów z dzieciństwa – niezapomniane i jakże miłe chwile! Tematem konkursu była kartka w kształcie anioła. W konkursie wzięło udział 69 uczniów reprezentujących klasy I-VIII. Na ręce organizatorów oddano prace wykonane rozmaitymi technikami plastycznymi z wykorzystaniem bardzo różnych materiałów. Wszystkie prace wzbudzają zachwyt, są pomysłowe, oryginalne i wykonane ze szczególną  starannością. Podczas oceny uwagę zwracano na poziom aktywności twórczej oraz umiejętność łączenia ze sobą różnych technik, oryginalne ujęcie tematu, formę i ilość włożonej pracy. Wszystkie anioły stanowią znakomitą dekorację szkolnego holu.

Laureatkami konkursu w kategorii klas I-III zostały:
- Nina Klimczak kl. II z Szkoły Podstawowej nr 4 w Nowogardzie
- Oliwia Janiak kl. III a ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowogardzie
- Nikola Sobczak kl. II ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowogardzie

Laureatkami konkursu w kategorii klas IV-VIII zostały:
- Maja Mrówczyńska kl. V ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Nowogardzie
- Elizabeth Szabuńko kl. VIII ze Szkoły Podstawowej w Błotnie

Wyróżnienie otrzymali:
- Maja Hajduk kl. III ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Nowogardzie
- Tosia Minda kl. I b ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowogardzie
- Joanna Lejman kl. I b ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowogardzie
- Jakub Werner kl. V  ze Szkoły Podstawowej w Orzechowie
- Maciej Kołodziej kl. 2 ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowogardzie.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów! Wszystkim życzymy wesołych świąt Bożego Narodzenia, a Nowy rok niech przyniesie radość, miłość, pomyślność i spełnienie marzeń!

Organizatorzy: Irmina Lasota-Kowalska i Wioleta Krugły