logo sp4 4

Udostępnij

Razem możemy więcej! - Loteria Fantowa dla Mikołaja to nasz wspólny sukces

10 czerwca odbyła się w naszej szkole Loteria Fantowa dla Mikołaja, ucznia klasy 1, który potrzebuje aparatu słuchowego. Przebieg całej loterii przeszedł nasze oczekiwania. Po raz kolejny cała społeczność szkolna pokazała, jak ogromna jest chęć pomagania, a przy okazji potrzeba dobrej zabawy i wydarzeń, które nas jednoczą.
Udało się zebrać 1575 zł, które mamy nadzieję, będą wsparciem dla rodziców Mikołaja w zakupie aparatu słuchowego.
Podziękowania dla wszystkich uczniów, rodziców i pracowników szkoły, którzy wzięli aktywny udział w naszej akcji. Dziękujemy także lokalnym przedsiębiorcom: Biurex Stanisław Rynkiewicz, ComiCo Krzysztof Jankowski, którzy przekazali mnóstwo rzeczy na loterię.
Przez wielomiesięczną naukę zdalną nie mogliśmy spotykać się i organizować takich działań na terenie szkoły. Patrząc na przebieg i efekty Loterii dla Mikołaja śmiało można stwierdzić, że wszystkim brakowało takich akcji, dzięki którym wspólnie możemy zdziałać wiele i pomagać innym. Dziękujemy Wam, bo razem możemy więcej! Zachęcamy do obejrzenia zdjęć dołączonych do artykułu.

Organizatorki loterii:
Anna Jurczyk
Beata Siedlecka
Magdalena Pietrzak

Magdalena Adrych