logo sp4 4

Udostępnij

wybory zarządu Samorządu Uczniowskiego

W piątek 27 września 2023 r. odbyły się demokratyczne wybory zarządu Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. Jest to dla całej społeczności szkolnej bardzo ważne wydarzenie, w którym uczniowie świadomie dokonują wyboru swoich przedstawicieli. Głosowanie było tajne, każdy uczeń mógł oddać jeden głos na specjalnie wydrukowanych kartach. Po podliczeniu głosów przez komisję wyborczą wszystko stało się jasne.

Poniżej przedstawiamy skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2023/2024

  1. Marcel Krauze klasa 8
  2. Maja Staniszewska klasa 8
  3. Hanna Wrona klasa 6
  4. Jakub Bąk klasa 3
  5. Antonina Paradowska klasa 5
  6. Harhaj Filip klasa 5
  7. Kuli Olga klasa 8

Opiekunem SU w 2023/2024 została wybrana Pani Izabella Pędziwiatr. Opiekun SU dobrał opiekuna wspomagającego, który będzie wspierał samorząd w całorocznych działaniach. Opiekunem wspomagającym za zgodą SU została Pani Wioletta Kowalczyk.