logo sp4 4

Udostępnij

ślubowanie kl I 039

11 października 2012r. o godz. 9.00 odbyło się uroczyste ślubowanie klasy pierwszej. Uczniowie przygotowywali się do tej uroczystości od początku roku szkolnego. Uczyli się dzielnie wierszy i piosenek, wytrwale ćwiczyli, poznawali szkołę, kolegów, swoje prawa i obowiązki, wdrażali się do wspólnego życia w społeczności szkolnej. Podczas uroczystości ślubowania najmłodsi uczniowie zaprezentowali program artystyczny oraz odpowiadali na pytania związane ze szkołą(był to pewnego rodzaju egzamin). Najbardziej uroczystym momentem było złożenie ślubowania i pasowanie na ucznia. Na zakończenie nowi uczniowie klasy I SP nr 4 w Nowogardzie otrzymali pamiątkowe dyplomy. Dumni rodzice przez cały czas uwieczniali te chwile. Ten dzień na długo pozostanie pierwszakom w pamięci.    ZDJĘCIA >>>