VI Klasowy Konkurs      Już po raz ostatni uczniowie pani Irminy rywalizowali w VI Klasowym Konkursie Recytatorskim, który odbył się w środę, 19 czerwca 2013 roku.  Zgromadzonym Gościom, czyli kochanym Rodzicom i uwielbianym Babciom oraz Dzieciom z naszego Oddziału Przedszkolnego BARDZO podobały się prezentowane wiersze.

Jury, w którym ” zasiadły ” tym razem p. Ewa Sawicka oraz p. Magdalena Magierecka miało bardzo trudne zadanie. Ale wyniki  Ich pracy zadowoliły naprawdę wszystkich. Pani Ewa i pani Magda przyznały wyłącznie miejsca trzecie, drugie i pierwsze. A oto wyniki :
MIEJSCE  TRZECIE : Malwina Sz. , Eryk K. , Tomek Z. , Łukasz M. , Patryk J. .
MIEJSCE DRUGIE : Nikola A. , Natalia W. , Amelia T. , Weronika W. , Maja K. , Oliwia M. , Kasia D. , Karolina K. , Łucja P. , Dominika D. ,  Kacper D. , Adrian K. ,
MIEJSCE PIERWSZE : Małgosia Z. , Kinga M. , Ola K. , Oliwier D. ,  Kuba S. , Marcin Z.
Gratulujemy Wszystkim Recytatorom, życzymy dalszych sukcesów i  dziękujemy Jury. ZDJĘCIA >>>