Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej jest okazją do wyrażenia wdzięczności za wysiłek włożony w wychowanie i wielkie serce wkładane na rzecz pracy z dziećmi. W tym dniu pamiętamy o wszystkich pracownikach szkoły. I właśnie z tej okazji 11 października cała społeczność szkolna spotkała się na uroczystym apelu przygotowanym przez uczniów naszej szkoły, którzy wyrazili swoje podziękowanie za gorące serce, pomocną dłoń oraz przewodnictwo na niezwykle trudnej drodze do zdobywania wiedzy. Ten dzień był też doskonałą okazją do wręczenia wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły laurek z życzeniami wykonanych przez dzieci. Za trud wkładany w wychowanie i wykształcenie dzieci, swoje podziękowania skierował w stronę grona pedagogicznego Pan Dyrektor, Bogdan Sobolewski, życząc jednocześnie satysfakcji i radości z wykonywanej pracy, a także dalszych sukcesów w zawodzie nauczyciela. Wszystkim pracownikom szkoły życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

Wioleta Krugły