WYBORY  DO  SAMORZĄDU  UCZNIOWSKIEGO
W dniu 4 października w naszej szkole odbyły się demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2024/2025. Było to dla całej społeczności szkolnej bardzo ważne wydarzenie, w którym uczniowie świadomie dokonują wyboru swoich przedstawicieli na cały rok szkolny. Wybory były poprzedzone kampanią wyborczą, w której kandydaci do Samorządu Uczniowskiego przygotowali bardzo ciekawe plakaty przedstawiające najważniejsze punkty swojego programu. Głosowanie było tajne. Komisja Wyborcza w składzie: Eryk Bitenc, Itan Szućko, Eryk Barszcz, Hanna Szplska, Jan Zagórski i Szymon Kamasz czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania a po jego zakończeniu dokonała obliczenia głosów.

Poniżej przedstawiamy skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2024/2025:
Magdalena Śluz –przewodnicząca SU
Wiktor Sternak – zastępca SU
Hanna Wrona – skarbnik SU
Sara Serocka – członek SU
Maja Kiziuk – członek SU
Jakub Marczuk – członek SU
Lilianna  Snopek – członek SU

Opiekunem Samorządu Uczniowskiego wybranym przez uczniów została Pani Wioletta Kowalczyk.
Wszystkim dziękujemy za oddanie głosu a nowo wybranym serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz społeczności szkolnej.

Izabela Tas